Jaunumi      Arhīvs      Pakalpojumi      Mūsu darbi      Par mums      Autortiesības      Kontakti

     Autortiesības

STVStudija.Lv ir IU ''Skaņa'' īpašums, kurš satur oriģinālmateriālus, kā arī atvasinātus materiālus no citiem informatīvajiem resursiem. Informācija, ko satur STVStudija.Lv ir aizsargāta saskaņā ar LR Likumu par autortiesībām.

STVStudija.Lv kā profesionāls medijs cenšas nodrošināt, lai publicētā informācija ir ticama un objektīva, taču STVStudija.Lv nevar garantēt šīs informācijas pareizību un neuzņemas atbildību par jebkādām sekām. STVStudija.Lv neuzņemas atbildību par informācijas avotu sniegto informāciju un viedokļiem.

Iesūtot materiālus STVStudija.Lv redakcijā, jūs nododiet visas savas autortiesības šīs informācijas lietošanā.

STVStudija.Lv mājas lapas lietotāju tiesības un pienākumi:

1. STVStudija.Lv lapas lietotājs drīkst izmantot informāciju, bez redakcijas atļaujas, nekomerciāliem nolūkiem, saskaņā ar LR likumu par autortiesībām, norādot atsauci uz STVStudija.Lv.

2. STVStudija.Lv lapas lietotājam lai iegūtu darba izmantošanas tiesības, no darba īpašniekiem attiecībā uz katru darba izmantošanas veidu ir jāsaņem autortiesību subjekta atļauja.
 
 

Ja netiek ievēroti augstāk minētie, STVStudija.Lv lietotāju pienākumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

 

Jaunumi      Arhīvs      Pakalpojumi      Mūsu darbi      Par mums      Autortiesības      Kontakti

Top.LV   hit counter